Čistička vzduchu NanoFlow Na zavěšení

kód-
v nabídce od1/2021
záruka24 měs.
48 340
39 950 bez DPH
Objednávka po telefonu 724 338 850,
nebo na nanocistickaviru.cz
výrobce:NanoFlow
šířka:450 cm
výška:475 cm
hloubka:270 cm
hmotnost:13,2 Kg
Parametry
Výkon ventilátorů:
300 m3
Fotoaktivní plocha:
4.1 m2
Reálný objem vyčištěného vzduchu:
Odpovídá nejenom výkonu ventilátorů ale především fotoaktivní ploše
Hlučnost (v 100% výkonu):
max. 49,5 dB (lze regulovat od 0-100%)
Verze na postavení:
ano, dostupná příplatkově v kombinaci s nožičkami

Jediná čistička na českém trhu s potvrzenou účinností proti virům fungující v přítomnosti lidí a s nulovými provozními náklady.

Verze na zavěšení nanočističek NanoFlow se skvěle hodí pro všechny soukromé i veřejné prostory do 300 m³. Jedná se o nejvýkonnější verzi nanočističky, která je primárně určená k zavěšení na zeď. Variantou však může být dokoupení nožiček ze stejného materiálu, pomocí kterých můžete tuto verzi postavit i na zem.

Čističky NanoFlow

Nanočistička vzduchu NanoFlow představuje alternativní přístup k čištění vzduchu, kdy nečistoty nezachycuje pomocí filtrů, ale naopak je rovnou rozkládá. Díky tomu se jedná o bezúdržbovou čističku s nulovými provozními náklady. Absence filtrů přináší i další výhodu v podobě minimální hlučnosti.

Naše čističky mohou fungovat kontinuálně v přítomnosti lidí, což je naprosto zásadní výhoda s ohledem na přenos viru přes aerosoly. Narozdíl od ozonátorů a UV lamp tak dokážeme snižovat virovou nálož, a tedy případný průběh nemoci.

NanoFlow je český výrobek založený na českém know-how nanotechnologií a fotokatalýze. Spolupracujeme s VŠCHT, TUL, ČSAF, NanoSpace, Česko je Nano a dalšími odbornými institucemi.