Čistička vzduchu NanoFlow Mobilní menší

kód-
v nabídce od1/2021
záruka24 měs.
36 240
29 950 bez DPH
Objednávka po telefonu 724 338 850,
nebo na nanocistickaviru.cz
výrobce:NanoFlow
šířka:472 cm
výška:366 cm
hloubka:161 cm
hmotnost:7,3 Kg
Parametry
Výkon ventilátorů:
70 m3
Fotoaktivní plocha:
1.42 m2
Reálný objem vyčištěného vzduchu:
Odpovídá nejenom výkonu ventilátorů ale především fotoaktivní ploše
Hlučnost (v 100% výkonu):
max. 33,5 dB (lze regulovat od 0-100%)

Jediná čistička na českém trhu s potvrzenou účinností proti virům fungující v přítomnosti lidí a s nulovými provozními náklady.

Menší mobilní verze nanočističek NanoFlow se skvěle hodí pro menší soukromé prostory o velikosti kolem 70 m³. Čistička může fungovat 24/7 při zapojení do zásuvky či v případě, že není tato varianta k dispozici, funguje tato verze i cca 2 hodiny na speciální baterii. Ta je uvnitř a není potřeba nijak měnit. Při zapojení do zásuvky navíc čistička zvládá čistit vzduch, a přitom i nabíjet baterii. Po odpojení lze tak použít např. v MHD, kancelářích, veřejných prostorech apod. Mobilní verze byly vyvinuty pro české sportovce a jejich zahraniční cesty, kde budou reprezentovat ČR.

Čističky NanoFlow
Nanočistička vzduchu NanoFlow představuje alternativní přístup k čištění vzduchu, kdy nečistoty nezachycuje pomocí filtrů, ale naopak je rovnou rozkládá. Díky tomu se jedná o bezúdržbovou čističku s nulovými provozními náklady. Absence filtrů přináší i další výhodu v podobě minimální hlučnosti.

Naše čističky mohou fungovat kontinuálně v přítomnosti lidí, což je naprosto zásadní výhoda s ohledem na přenos viru přes aerosoly. Narozdíl od ozonátorů a UV lamp tak dokážeme snižovat virovou nálož, a tedy případný průběh nemoci.

NanoFlow je český výrobek založený na českém know-how nanotechnologií a fotokatalýze. Spolupracujeme s VŠCHT, TUL, ČSAF, NanoSpace, Česko je Nano a dalšími odbornými institucemi.